Winter Metal Attack 2019

01:48Choć ten wyjazd kosztował mnie L4 i niezapomniane uczucie bycia powabna niczym beczka piwska na drugi dzień, chętnie pojechałabym jeszcze raz. Choćby dla samej atmosfery i naprawdę dobrej zabawy. Wiecie, że Cześki wymyśliły, że pierwsze 100 piwków będzie za darmo? I że będą naprawdę pycha burgiery z pulled pork i quesadille? Poproszę takie rzeczy we Wro!

AUTUMN COLD

Pierwszy zespoł, a ja żem ustrzeliła ciekawą fotę niechcący :o

TASTE OF GREED

Panowie przykulali się aż z Hamburga, żeby zagrać set melodyjno-thrashowy. Dali do pieca naprawdę ładnie, a ich wokalista ma naprawdę nieziemski power, choć również to nie do końca moja bajka.WARBELL

Warbella jeszcze nie zdarzyło mi się focić, ale wiedziałam kto zacz i jak grają. Ludzie w Novej Chmelnice nie wiedzieli. Strzelam, że obstawiali jakieś gotyckie miaukanie, skoro na scenie pojawiła się babka i to jeszcze w gorsecie. A śmiem tak twierdzić, że w momencie kiedy Karolina jak nie ryknęła, to większość publiki miała oczy jak pińć złotych z rybakiem i nienagannego karpika na buźkach.

True story.
Co więcej, dalszy opad szczęk na glebę słyszałam nawet wtedy, gdy dźwiękowiec dowalił srogo do pieca. Ale co zrobić, dobra muza musi być grana na pełnej wszetecznicy, nic nie poradzimy!
Pamiętam też, że ktoś się mnie zapytał czy Karolina będzie tak cały koncert. W sensie growlować. Ja na to, że a i owszem. Karpik się jeszcze bardziej pogłębił :))
I nie chcę nic mówić, ale w trakcie całego wieczoru młynek to się zrobił tylko na Warbellu, just sayin.
Z tego miejsca serdeczne dzięki dla zespołu za zaufanie i dobry fun w trakcie wieczoru ^_^


SPREADING DREAD

Część publiki ewidentnie przyszła zobaczyć SD. Ja przyznam się, że wpadłam tylko przelotnie pyknąć kilka fot. Warbelle miały już jechać i chciałam z nimi jeszcze chwilkę posiedzieć.SINIESTRO

Ten zespół został mi polecony przez znajomego jako naprawdę kawał dobrego grania. Po przesłuchaniu na youtubie miałam, delikatnie mówiąc, dosyć. Czasami mam tak, że nie jestem w stanie przeskoczyć na wokalem, który mi nie pasuje. Ale na żywo chętnie zawsze dziabnę. Zwłaszcza, że team Szwecja często w te rejony Europy zawija. I wybornie się z nimi potem piwo tankuje i gada o wspólnych znajomych :)
You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

Instagram feed

Like us on Facebook